KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 9344115
*
nr 934 4115
Grafiskt blad
Mynttorget, motivet: 27x37
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:10:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 13:45:47
1
100 kr
6/1 21:23:50
2
350 kr
10/1 11:15:37
3
500 kr
10/1 22:33:13
2
600 kr
12/1 04:34:28
4
800 kr
12/1 10:40:48
2
800 kr
12/1 10:40:48
4
800 kr (Budbetjänt)
12/1 10:40:59
2
900 kr
12/1 14:54:36
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan grafiskt blad konst mynttorget stockholmsmotiv
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4115
Grafiskt blad
Mynttorget, motivet: 27x37
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/1 13:45:47 | 1 | 100 kr |
6/1 21:23:50 | 2 | 350 kr |
10/1 11:15:37 | 3 | 500 kr |
10/1 22:33:13 | 2 | 600 kr |
12/1 04:34:28 | 4 | 800 kr |
12/1 10:40:48 | 2 | 800 kr |
12/1 10:40:48 | 4 | 800 kr (Budbetjänt) |
12/1 10:40:59 | 2 | 900 kr |
12/1 14:54:36 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gamla stan grafiskt blad konst mynttorget stockholmsmotiv
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28